Γιοβάνοβιτς: «Εκεί θα κριθεί το ντέρμπι με την ΑΕΚ»

Όπως όλα τα ντέρμπι, έτσι και αυτό με την ΑΕΚ στο Ολυμπιακό Στάδιο (8/7, 19:30) θα κριθεί στις λεπτομέρειες σύμφωνα με τα όσα είπε ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς.

Αναλυτικά τα όσα είπε στην COSMOTE TV:

«Αν εξαιρέσω το δεύτερο παιχνίδι μας στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος (σ.σ. τη νίκη του Παναθηναϊκού με 3-0 στο «Απόστολος Νικολαΐδης»), που καταφέραμε στη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου να εξασφαλίσουμε ένα σκορ που ήταν καλό για εμάς και μας έδωσε τη νίκη, τα άλλα δύο παιχνίδια κρίθηκαν στις λεπτομέρειες.

Κι έτσι νομίζω θα είναι και το επόμενο παιχνίδι που έχουμε μπροστά μας. Έχουμε σεβασμό στην ΑΕΚ, είναι σίγουρα ένας μεγάλος αντίπαλος κι έχουμε ανάγκη και οι δύο από τους βαθμούς».