Πρωταθλητής ΕΣΠΑΑΑ ο Παναθηναϊκός!

Το «τριφύλλι» κατάφερε και σήκωσε την κούπα της ΕΣΠΑΑΑ στα Αγόρια Κ18 στο βόλεϊ νικώντας την ΑΕΚ με 3-1 σετ .
Οι πιτσιρικάδες του «τριφυλλιού» ήταν ουσιαστικοί στο τελευταίο ματς κόντρα στην ΑΕΚ και με πολύτιμη νίκη πανηγύρισαν τον τίτλο του πρωταθλητή της ΕΣΠΑΑΑ.Αν και ο ΠΑΟ έχασε το πρώτο σετ με 15-25 εντούτοις ανασυντάχθηκε γρήγορα και ανέτρεψε την εις βάρος του κατάσταση. Αρχικά ισοφάρισε σε 1-1 σετ με 25-22 σε ένα σετ για γερά νεύρα ενώ πήρε προβάδισμα με 2-1 στα σετ χάρη στη νίκη με 25-21 στο τρίτο σετ. Το τέταρτο και τελευταίο σετ ήταν πιο εύκολο για τον Παναθηναϊκό καθώς το κατέκτησε με 25-18.

Παναθηναϊκός (Μπέλος-Μαρκάκης): Μήτσουρας, Καπετανάκης, Σωτηρόπουλος, Σερεμέτης, Δοϊμανόγλου, Κακασάς, Πετσιάς, Μάρκου, Μαρσέλλος και Σερεμέτ