Τζαβίδας: “Πρώτο παιχνίδι, πρώτο γκολ, πρώτη νίκη” (pic)

Ο Σπύρος Τζαβίδας πέρασε ως αλλαγή στο 57ο λεπτό της αναμέτρησης με τη Μαρκό και τον είδαμε να σκοράρει 7 λεπτά μετά την είσοδο του.

Ο 19χρονος έδειξε το πάθος και την αποφασιστικότητα του, ενώ αγωνίστηκε και με τον αδερφό του Μάριο Τζαβίδα. Οι 2 τους μάλιστα συνεργάστηκαν στο τρίτο γκολ, με τον Μάριο να πασάρει τη μπάλα ανάμεσα από τους αμυντικούς και ο Σπύρος να πετυχαίνει το 3-0, όπου ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Ο ίδιος μετά το τέλος  φιλικού ανέβασε μία φωτογραφία στο λογαριασμό του στο Instagram, γράφοντας χαρακτηριστικά: “ Πρώτο παιχνίδι, πρώτο γκολ, πρώτη νίκη”.