Βραζιλιάνος σπίκερ “πέθανε” στα γέλια μετά από ένα κάκιστο σουτ του Μαρσέλο (vid)

Μία ιδιαίτερα ασυνήθιστη αντίδραση είχε ο Βραζιλιάνος σπίκερ που μετέδιδε τη χθεσινή αναμέτρηση της Γκρέμιο με την Φλουμινένσε, όπου κατά γενική ομολογία ήταν κάπως υπερβολικός.

Όλα ξεκίνησαν όταν ο Λατινοαμερικάνος “θρύλος” της Ρεάλ Μαδρίτης και πρώην παίκτης του Ολυμπιακού Μαρσέλο Βιέιρα ντε Σίλβα Τζούνιορ επιχείρησε να νικήσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα με απευθείας σουτ έξω από την αντίπαλη περιοχή, στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του δευτέρου ημιχρόνου (για την ιστορία η Γκρέμιο επικράτησε με 2-1).

Τελικά η προσπάθειά του δεν εξελίχθηκε όπως θα ήθελε, με τη μπάλα να φεύγει πλάγιο άουτ. Φυσικά αυτή εξέλιξη δεν πέρασε απαρατήρητη από τον Βραζιλιάνο σπίκερ, ο οποίος μάλλον προσπάθησε να γίνει viral.