Έξαλλος με τον διαιτητή ο Τερίμ!

Έξαλλος με τον διαιτητή της εντός έδρας αναμέτρησης του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΟΚ, ήταν ο Φατίχ Τερίμ

Έξαλλος με τον διαιτητή της εντός έδρας αναμέτρησης του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΟΚ, ήταν ο Φατίχ Τερίμ, ο οποίος δεν στάθηκε αρκετά στην ήττα του Τριφυλλιού (2-3), μετά το τέλος του ματς.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Φατίχ Τερίμ:

“Εγώ συνήθως δεν λέω για τους διαιτητές, αλλά δεν αξίζουν για το ελληνικό πρωτάθλημα τέτοιοι διαιτητές, χωρίς ποιότητα. Πρέπει να ντρέπεσαι να δίνεις μόνο τέσσερα λεπτά καθυστερήσειςαν είναι έτσι να μην έρχονται καθόλου.

Πρέπει να είναι ο χειρότερος διαιτητής της Δανίας, δεν ψάχνω δικαιολογίες που χάσαμε. Δεν λέω για το λάθος που κάναμε και δεχτήκαμε γκολ, αλλά αν είναι τέτοιοι διαιτητές, να μην έρχονται καθόλου”.