Ώρα Ντέρμπι – live από τη Λεωφόρο

Το μεγάλο ραντεβού πλησιάζει και το trifilara.gr βρίσκεται σε ανοιχτή γραμμή με το “Απόστολος Νικολαΐδης”, πριν και μετά την σέντρα του αγώνα με τον «αιώνιο» αντίπαλο.

Συνδεόμαστε απευθείας με τη Λεωφόρο πριν την έναρξη 18:05 για ρεπορτάζ και σχόλιο από τους Νίκο Παγκάκη και Κώστα Γουλή. Όλα τα τελευταία νέα των «πράσινων». Στο Facebook του «Τ» και το «Insta».

Live λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός σε όλη τη διάρκεια του αγώνα.

Και στις 22:30 ο Νίκος Παγκάκης αναλύει μαζί με όλους εσάς το τρίτο ημίχρονο του ματς και απαντάει στα ερωτήματα σας σε real time για τη σύγκρουση των «αιωνίων».