Παναθηναϊκός: Χωρίς τηλεοπτική μετάδοση η “μάχη” για την πρόκριση

Οι φίλαθλοι του Παναθηναϊκού δεν θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν τηλεοπτικά το δεύτερη παιχνίδι ανάμεσα στην ομάδα του Ανδρεόπουλου και την Οντολένα, καθώς κανένα τσεχικό κανάλι δεν έδειξε ενδιαφέρον για να καλύψει το ματς. Παραγωγή δεν υπάρχει, σήμα δεν θα έρθει στην Ελλάδα, επομένως το συνδρομητικό κανάλι που έχει στη χώρα μας τα δικαιώματα του Challenge Cup δεν μπορεί να το καλύψει.

Πάντως το “Τ” θα σας ενημερώνει λεπτό προς λεπτό για την εξέλιξη του κρίσιμου αγώνα (πρώτο σερβίς στις 19:00), στον οποίο ο Παναθηναϊκός χρειάζεται δύο κερδισμένα σετ για να πάρει την πρόκριση στην επόμενη φάση μετά τη νίκη του στην Αθήνα με 3-0 σετ.