To post του Χρήστου Δώνη για τις δύο παραβάσεις σε Μπουζούκη και Μακέντα (pic)

Ο Παναθηναϊκός αντιμετώπισε τον Ολυμπιακό στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της SuperLeague στο “Γεώργιος Καραϊσκάκης” και ηττήθηκε με σκορ 1-0.

Η ομάδα του Γιώργου Δώνη πάλεψε δυνατά στο πρώτο ημίχρονο αλλά δεν κατάφερε να πάρει την νίκη που ήθελε και να συνεχίσει δυνατά τους αγώνες. Βέβαια, ο Παναθηναϊκός διαμαρτυρήθηκε δύο φορές στην διάρκεια του αγώνα στον διαιτητή για πέναλτι που έπρεπε να δοθούν στο Τριφύλλι, με τον Φινλανδό να ελέγχει τις φάσεις από το VAR αλλά να μην δίνει τίποτα…

Ο Χρήστος Δώνης μετά το τέλος του αγώνα ανάρτησε δύο φωτογραφίες από τον αγώνα με τους “ερυθρόλευκους”, την μία με την φάση στον Μπουζούκη στο 1ο ημίχρονο και με την άλλη στον Μακέντα στο 54′, γράφοντας “Καλή χρονιά με υγεία! Συνεχίζουμε τα ίδια”.