“Μαγικό” πρώτο ημίχρονο με 20 πόντους από τη Σταμολάμπρου κόντρα στις Εσπερίδες!

Σε “δαιμονιώδη” κατάσταση δείχνει πως είναι η Άννα Νίκη Σταμολάμπρου, καθώς η 28χρονη έκανε “όργια” στο πρώτο ημίχρονο της εντός έδρας αναμέτρησης του Παναθηναϊκού με τις Εσπερίδες.

Η διεθνής γκαρντ του Τριφυλλιού έβλεπε το καλάθι σαν… βαρέλι στο πρώτο εικοσάλεπτο, κόντρα στην ομάδα της Καλλιθέας, αφού πέτυχε 20 πόντους με 8/10 σουτ (4/4 δίποντα, 4/6 τρίποντα) σε 17 λεπτά συμμετοχής και όλα αυτά, χωρίς να εκτελέσει ελεύθερη βολή!

Η Σταμολάμπρου είναι ένα από τα πολλά “όπλα” που έχει ο φετινός Παναθηναϊκός στην επίθεση του, με το Τριφύλλι να κερδίζει 51-43 τις Εσπερίδες στην ανάπαυλα.