Απίθανη απόφαση στο Λαμία – ΠΑΟΚ: Αποβλήθηκε από το… πουθενά ο Αμαράλ! (vid)

Απίθανα ήταν όσα έγιναν στην... τελική ευθεία της αναμέτρησης της Λαμίας με τον ΠΑΟΚ στη Φθιώτιδα.

Απίθανα ήταν όσα έγιναν στην… τελική ευθεία της αναμέτρησης της Λαμίας με τον ΠΑΟΚ στη Φθιώτιδα και ενώ οι φιλοξενούμενοι βρίσκονταν πίσω στο σκορ με 1-0!

Λίγο πριν τη συμπλήρωση των 90 λεπτών, ο Αμαράλ μάρκαρε τον Κεντζιόρα κοντά στην περιοχή της ομάδας του Ραζβάν Λουτσέσκου, με τον Πολωνό να πέφτει στο έδαφος, δίχως να υπάρχει επαφή.

Ο διαιτητής Κατσικογιάννης καταλόγισε φάουλ, κάτι το οποίο προκάλεσε τον εκνευρισμό του παίκτη των γηπεδούχων, ο οποίος διαμαρτυρήθηκε.

Κι όμως, αυτός ο λόγος ήταν αρκετός για να… αναγκάσει τον ρέφερι να τον αποβάλει, ενώ στη συνέχεια δέχτηκε κόκκινη και ο Σλίφκα που βρισκόταν στον πάγκο!

Και σαν να μην έφτανε αυτό, ο τέταρτος υπέδειξε 10 λεπτά καθυστερήσεων, με τον ΠΑΟΚ να ισοφαρίζει στο 9ο!