“Γκέλα” για τον ΠΑΟΚ στη Λαμία – Γλύτωσε στο 99′ την ήττα!

Με το γκολ του Σβαμπ, στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων, ο ΠΑΟΚ γλύτωσε την ήττα στο εκτός έδρας παιχνίδι με τη Λαμία.

Με το γκολ του Σβαμπ, στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων, ο ΠΑΟΚ γλύτωσε την ήττα στο εκτός έδρας παιχνίδι με τη Λαμία, αφού οι δύο ομάδες ήρθαν ισόπαλες 1-1.

Ο Δικέφαλος του Βορρά “γκέλαρε” στη Φθιώτιδα και έμεινε στο -4 από την κορυφή, αλλά και στο -3 από τον 2ο Παναθηναϊκό, ο οποίος θα φιλοξενηθεί από την πρωτοπόρο ΑΕΚ (20:30) στη Νέα Φιλαδέλφεια, για την 7η αγωνιστική των play-offs της Super League.

Πρόκειται για ένα ματς που είχε 12 λεπτά καθυστερήσεων και δύο κόκκινες για τους γηπεδούχους, λίγο πριν τη συμπλήρωσε 90 λεπτών!

Σκόρερ για τη Λαμία ήταν ο Σλίφκα, στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους, την ώρα που για τους φιλοξενούμενους, ισοφάρισε ο Σβαμπ στο φινάλε.